Важнейший выбор в жизни

Выбор

Дорогий друже! Якщо раптом твоє земне життя закінчиться? Чи впевнений ти, що потрапиш не в пекло, а в царство Боже?

На що ти розраховуєш? Адже якщо ти щирий сам з собою, то усвідомлюєш, що не раз порушував Божі заповіді: ти говорив неправду, крав, перелюбствував або мав пожадливість, зраджував, ненавидів або робив аборт що є вбивством, і т.п. Згідний ти з цим чи ні, але Бог буде судити тебе за твої гріхи. А це значить, що після смерті ти потрапиш до пекла на вічні муки.

Але все таки у тебе є шанс уникнути цієї долі:

«Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Однородженого, щоб всякий віруючий в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана.3:16)

Завдяки Своїй любові, Бог дарує тобі прощення гріхів, і життя вічне в Його чудовому царстві. Але отримати все це ти можеш не тому що ти хороший або кращий від інших людей, а тому що Божий Син Ісус Христос взяв на Себе покарання за твої гріхи, помер та воскрес для твого виправдання. Тому якщо ти щиро покаєшся перед Богом, та будеш вірити в Ісуса Христа як в свого Господа і Спасителя, то уникнеш покарання за свої гріхи, та пекла, і отримаєш право на вічне життя в Божому царстві. Але запам’ятай, що покаяння, це не просто сказати «каюсь», але переміна мислення та стилю життя. Це означає що ти починаєш ненавидіти свої гріхи, та намагатися жити згідно Слова Божого — Біблії.

А тепер зроби свій вибір: прийняти Божий подарунок, чи відкинути його? Провести вічність в раю чи в пеклі? Жити з Богом чи з дияволом? Находитися в світлі чи в темряві? Робити добро чи зло??? Наслідки твого вибору будуть продовжуватися вічно, завжди. Бог любить тебе і бажає, щоб ти повірив Йому, покаявся, і був спасенним.

Укладено згідно вчення Господа Ісуса Христа, Його святих апостолів та Біблії.