Забытый рецепт долголетия

Бабушка и дедушка

Що посієш — те й пожнеш

В наш стрімкий час стало нормальним явищем спостерігати, коли молоді люди зневажливо ставляться до старших, а також діти до своïх батьків. Якби тільки вони знали про закон, який потім як бумеранг ще болючіше вдарить їх самих… В біблії написано:

«не обманюйтесь, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки посіє людина, те саме й пожне» (До Галатів 6:7)

У нашому 21 столітті коли «свободу некуда стало девать», як говорив один із співаків часів перебудови В. Токарев, молодь не має якоря, який змусив би ïï триматися якихось позицій або правил, і тому вона веде себе так як ïй хочеться. Як наслідок, це несе в собі не тільки незручності та образу для оточуючих, але й нерідко серйозну небезпеку. Дехто з дорослих навіть вважає що ми безнадійно втратили свою молодь, і що з неï вже нічого доброго не вийде.

Але насправді ще є можливість не тільки повернути втрачену молодь, а й врятувати все суспільство від моральноï деградаціï, яка зараз наплинула у всі його прошарки. І зробити це можливо лише за допомогою Слова Божого, яке є інструкцією від Бога, що навчає нас жити так щоб нам було добре. Зокрема на тему нашоï бесіди воно говорить:

«діти слухайтеся своïх батьків у Господі, бо це справедливо. Шануй свого батька й матір, це перша заповідь з обітницею щоб добре було тобі, і щоб ти був на землі довголітнім» (До Ефесян 6:1-3)

Отже, якщо хочеш довго і щасливо жити, — поважай батьків. Добре знайомий нам феномен кавказького довголіття — є ніщо інше як виконання заповіді «поважай батьків». Кавказці справді ставляться з великою повагою до батьків, і взагалі до старших людей. А туди, де зневажаються батьки та принижуються старші люди, приходить прокляття.

Ось що говорить Біблія про таких:

«Око, яке насміхається над батьком і нехтує покірністю до матері, клюватимуть ворони долинні і пожиратимуть пташенята орлів!» (Приповісті 30:17)

Як бачите, багато залежить від нас самих. Щоб потім не жалкувати за зруйноване власноруч життя, уже зараз перевірте його згідно слова Божого — Біблії. Чи є воно таким яким вимагає Біблія?

Якщо ні, то терміново змініть його. Перестаньте сіяти лихе собі на дорозі, бо рано чи пізно прийдеться пожинати. Краще почніть сіяти те, що хотіли б бачити в відношенні до вас, те що самі бажаєте мати на своєму життевому шляху.

Звичайно, ніхто не може вас змусити жити правильно. Але памятайте: прийде день, коли вам доведеться дати відповідь перед Богом за кожний вчинок, за кожне слово, сказане вами, за кожний прожитий вами день і час.

В Біблії написано:

«…всім людям, одного разу належить померти, а потім постати на суд…» (Євреям 9:27)

На цьому суді кожна людина буде або засуджена, або виправдана. Засуджені люди змушені будуть відбувати вічне покарання в муках пекла. А виправдані будуть жити вічно в Божому царстві. Оскільки всі люди грішні, то всі заслужили пекло. Але люблячий Бог дав людям ще одну можливість через Ісуса Христа, Який взяв на Себе покарання за всі наші гріхи, та помер за це на хресті.

Тому кожний, хто покається перед Богом в своїх гріхах і повірить в Господа Ісуса Христа, буде виправданий на суді Божому, уникне пекла та буде мати вічне життя з Богом в майбутній цивилізації — Царстві Божому. А хто не зробить цього — змушений буде провести вічність в пеклі.

Тому щоб не було запізнілим каяття, уже зараз покайтеся, повірте в Ісуса Христа й почніть жити згідно зі Словом Божим, і рясні Божі благословіння нехай прийдуть у ваше життя!

Укладено згідно вчення Господа Ісуса Христа, Його святих апостолів та Біблії.