Как воскреснут умершие?

Воскресение мертвых

Всі ми в день святкування Пасхи дружно проголошуємо, що Христос воскрес… У наші дні цей вислів часто сприймається лише, як традиція, але ці слова беруть свій початок з того моменту, коли очевидці воскресіння повідомляли своїм друзям і знайомим про те, що бачили Ісуса Христа воскреслим. З історії ми знаємо, що багато з них померли мученицькою смертю, але не відреклися від свого твердження, що бачили і спілкувалися з Ним після Його воскресіння.

Захотіли б ви померти за те, в чому Ви сумніваєтеся? Звичайно ж, ні… Так і вони не стали б віддавати своє життя за брехню або щось сумнівне. У Святому Письмі сказано, що «Христос воскрес із мертвих, первісток серед померлих» (1-Кор.15:20). Але на цьому воскресіння не закінчилося. Сам Ісус Христос обіцяв: «Істинно, істинно кажу вам: Наступає година, і настала уже, коли мертві почують голос Сина Божого і почувши, оживуть» (Івана 5:25), щоправда «одні для вічного засудження, а інші для вічного життя». Також святий пророк Данило стверджував, що Богом встановлено, щоб кожна людина воскресла, а потім постала на Суд Божий: «І багато хто з тих, що сплять у земному поросі, розбудяться, одні для життя вічного, інші на вічну наругу і ганьбу» (Данила 12:2), а це значить, що після нашої фізичної смерті Бог одного разу воскресить нас, і поставить на суд перед Собою. «…бо всім нам належить постати перед судом Христовим, щоб кожен прийняв згідно з тим, що він робив, живучи в тілі …» (2 Кор. 5:10).

Але чи можливо воскресіння людини з точки зору хімії і фізики? Звичайно, так! Якщо при створенні людини, Бог Своїм велінням використовував необхідні хімічні елементи, які є у ґрунті, для створення людського тіла, то чому ж Він не зможе наказати тим же елементам що розпалися, повернутися і знову утворити тіло? Якщо навіть слуги диявола, чаклуни та екстрасенси, для того щоб ввести в оману людей, можуть здійснювати якісь надприродні дії, то невже Всемогутній Бог, що створив Всесвіт і все, що в ньому , не зможе відновити мертве людське тіло? Ось приклад:
«Сказавши це, Ісус голосно промовив: — Лазарю, вийди! Померлий вийшов. Його руки і ноги були обв’язані поховальними полотнами, а обличчя закрите хусткою. — Розв’яжіть його, щоб він міг йти, — сказав Ісус» (Івана 11: 43-44).

Отже, смерть не така страшна, адже всі ми воскреснемо так само, як і воскрес у свій час Христос. Але є серйозніша проблема Що буде з нами після воскресіння? Адже якщо на землі ми залишимося грішниками, що не розкаялися, то тоді наші проблеми тільки почнуться. Святий апостол Іван так описує показану йому Богом картину Великого суду:
«І побачив я великий білий престол і Того, Хто сидить на ньому, від лиця Його втекли земля й небо, і не знайшлося їм місця. І побачив я мертвих, малих і великих, що стояли перед Богом, і книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя, і суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми. І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і пекло віддали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками. І смерть, і пекло вкинені в озеро огняне. Це друга смерть. І хто не був записаний у книзі життя, той був вкинений в озеро що горить вогнем та сіркою» (Об’явлення 20:11-15).

Вирок буде залежати від того, чи буде наше ім’я записано в цю книгу життя… Тому для кожної людини немає нічого важливішого в житті, ніж подбати про те, щоб його ім’я все ж таки виявилося записаним в цю книгу.

Але як це зробити? Ніхто не може ні купити, ні заслужити цей запис. Ми всі багаторазово порушували Божі заповіді, а це значить, що всі ми є грішниками, тобто злочинцями в Божих очах, і по справедливості повинні понести за це покарання в резервації для грішників — пеклі. Пекло — це місце вічних мук для кожної людини, ім’я якої не виявиться записаним у книгу життя. У кожної людини існує лише один шанс уникнути цієї жахливої смерті — це щире покаяння перед Богом і заснована на Біблії віра в Господа Ісуса Христа, який вже прийняв на Себе покарання за всі наші гріхи і злочини. Тому запис в Його книзі життя — це подарунок всякому віруючому. Ось Його особисті обіцянки:
«всякого хто прийде до Мене, Я не вижену геть»,… «Істинно, істинно кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, має життя вічне, і на суд не приходить, але перейшов від смерті до життя», а також: «тим, що Його прийняли, віруючим в ім’я Його, дав владу бути дітьми Божими» (Івана 6:37; 5:24; 1:12).

Тому кожен, хто щиро вірить і приймає Ісуса Христа, як свого Господа і Спасителя, після своєї смерті воскресне для вічного життя у Божому Царстві і буде прийнятий Богом, як Його дитя.

Укладено згідно вчення Господа Ісуса Христа, Його святих апостолів, та Біблії