Последний призыв!!!

Зов трубы

Люди! Зупиніться! Схаменіться! Подивіться навколо себе. Що коїться навколо? Куди всі біжите? До чого прагнете?

Поглянути вправо – крадіжка, протягують руки до чужої кишені. Ліворуч – насильство та вбивство помножилися в народі. Зрада і перелюб в містах і селах. Немає поваги до батьків і старших. Ціна на людське життя впала, в той час, коли ціни на все ростуть. Народ, який називає себе християнським, тягнеться до ідолів: гороскопи, ворожба, гадання, аборти та багато іншого, що є мерзотним перед Господом. Жінки та дівчата торгують тілом. Чоловіки на чоловіках роблять сором. Судді, за гроші судять. А егоїзм батьків, що посилає дітей жити в підвалах і на вулицях? Чому? Бо батьки палають похоттю, блудом та пияцтвом. Кожний будує своє царство, а на Господа не зважає. Вони запалюють свої свічки, освячують дорогі машини і палаци і кажуть: «Я вірю в Бога». А слова Його викинули геть! Їми керує жадоба до розкоші, і гаманець їм указує дорогу.

Чи ж може Господь далі терпіти таке? Ось наближається день справедливого суду Його!!! День гніву і покарання!!! Затрясуться коліна гордих і пихатих. Поблідніють обличчя в тих, чиї очі позапливали жиром, бо грабують свій народ. Перелякаються пастирі і священики, які підлещувалися і ввели в оману своїх овець.

І виступить Господь – непідкупний Суддя, в могутності і величі, і почне судити всіх і кожного. Тому вислухайте Слово Господнє:

«Ось, нині, залишивши часи незнання, Бог наказує всім повсюди покаятись, бо Він призначив день справедливого суду, коли буде суворо судити всесвіт, через мужа, якого Він поставив для цього, заздалегідь воскресивши його з мертвих, як доказ правдивості свого попередження» (Дії Апостолів 17:30)

Цей муж – є ніхто інший як Син Божий Ісус Христос! Він був розіп’ятий на хресті в покарання за гріхи всього людства, для того, щоб кожний, хто повірить в Нього і прийме як свого Господа і Спасителя був виправданий в день суду. Бо написано:

«Віруючий в Нього не судиться, а невіруючий вже є засудженим»

Тобто тим, хто відмовляється вірити в Христа вирок на день суду залишається не зміненим. А це означає, що вони проведуть вічність в пеклі. І тільки кожний, хто вірить по справжньому, є вільним від осуду!

Отож! Наверніться діти-відступники! Наверніться до свого Батька, поки Він кличе! Наверніться, поки не пізно!!!

Складено згідно вчення Ісуса Христа та Його святих апостолів і Біблії.