Правда о христианстве

Купола церкви

Згідно статистиці 33,3 % землян вважають себе християнами. Тобто кожний третій житель планети вважає, що він християнин. Приблизно 80% українців вважають себе християнами. Тобто майже всі українці християни, і робити погане у нас в країні немає кому.

АЛЕ…

 • Біля 84% українців вживають алкоголь.
 • 38% палять тютюн.
 • 20 % є наркоманами.
 • 91% молоді вживає алкоголь або наркотики.
 • За рік один середній українець випиває біля 60 літрів алкоголю.
 • 40 тисяч українців щорічно вмирає від отруєння алкоголем ( і це крім аварій та вбивств в стані сп’яніння ). Це набагато більше ніж загинуло на Сході України.
 • 60% чоловіків Українців, постійно зраджують своїм жінкам
 • 40% жінок українок, постійно зраджують своїм чоловікам.
 • Україна є лідером по абортах у всьому світі.
 • За роки незалежності України, українцями зроблено більше 30 мільйонів абортів. Тобто нашими «християнами»… вбито 30 мільйонів власних невинних діточок їх же батьками.
 • 20 % сучасних українок, відмовляються від своїх дітей.

Якщо ще порахувати тих хто говорить неправду, краде, злословить, вбиває, б’ється, грабує і т.п., то матимемо реальну картину нашого «християнства». Я не придумав ці цифри.

Це реальна статистика.

Які з цього можна зробити висновки?

Дехто скаже: «Та нічого страшного, зате майже всі ми християни, і в кожного своя віра».

Віра? Християни? Все це ми називаємо християнством? Кому потрібне така віра і таке християнство? Яка з них користь?

Не той християнин хто себе таким вважає, а той кого таким вважає Бог

Бо коли наше земне життя скінчиться, і ми станемо на суд Божий, то не зможемо виправдатися тим що ми завжди вважали себе християнами, відвідували церкву, або були хрещені в християнській церкві. Святий апостол Іван говорить про це страшні слова:

«А що ми пізнали Його, дізнаємося з того, що виконуємо Його заповіді». Хто говорить: «я знаю Його» (тобто Христа), але заповідей Його не виконує, той брехун, і правди в ньому немає» (1-е Івана 2:3-4)

Це означає що якщо ми не виконуємо Його заповідей, але називаємо себе християнами, то Бог вважає нас брехунами. А наше «християнство» є фальшивим. Святий апостол Павло також категорично попереждує:

«Чи не знаєте що неправедні Царства Божого не успадковують? Не обманюйтеся: ні блудники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні розпустники, ні мужоложники, ні злодії, ні користолюбці, ні п’яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!» (1-е Коринтянам 6:9-10)

Сам Господь Ісус Христос говорить:

«Не всякий хто говорить Мені «-Господи! Господи!-» ввійде в царство небесне, а лише той хто виконує волю Отця Мого небесного!» (Від Матвія 7:21)

Чи думали ви про те щоб виконувати волю Божу, чи вона вас взагалі не цікавить? Чи вивчаєте ви заповіді Христа щоб їх виконувати? Чи можете виконувати те чого навіть не знаєте?

То які ж у вас думаєте шанси потрапити в царство Боже? Звичайно що ніяких… Тому святий Божий апостол Павло просить:

«Випробовуйте самих себе, чи в вірі ви; самих себе досліджуйте. Чи ви не знаєте самих себе що Христос в вас? Хіба що ви насправді не ті ким мали б бути» (2-е Коринтянам 13:5)

Отож випробовуйте самих себе, чи справді ви вірите? Звірте своє життя та свою віру згідно Євангелїї. Адже віра це не належність до певної релігійної течії, а покора Богові та Його заповідям. Якщо наша віра не міняє наше життя, – то вона не справжня. Апостол Яків говорить що віра яка не підтверджується нашими вчинками, є мертвою (Якова 2:17).

Ось єдиний шанс уникнути Божого суду та пекла

В 1-Івана 1:9 написано:

«Якщо визнаємо гріхи наші, то Він, будучи вірним та праведним, простить нам гріхи наші та очистить нас від всякої неправди»

Не захищати або приховувати, а визнавати свою гріховність. Не захищати свою фальшиву віру, а прийняти справжню віру згідно Божих стандартів.

Тільки тому що Христос взяв на Себе покарання за гріхи людства та помер за це на хресті. І воскрес для нашого виправдання та спасіння. Тільки Він має право нас виправдати на суді Божому і подарувати нам вічне життя в Його Царстві. Тому зверніться до Бога в щирій молитві. Попросіть простити вам ваші гріхи. Почніть вивчати Євангелію та жити згідно неї. Вірте всьому що в ній написано бо то є слова Божі. Не відкладайте це найважливіше рішення на завтра, бо завтра для вас може не настати. Зробіть це прямо зараз.

Нехай Господь рясно благословить ваше життя!

Укладено згідно вчення Господа Ісуса Христа, Його святих апостолів та Біблії.