Ситуация в Украине с точки зрения Библии

Война

Війна, яка ще недавно здавалась нам далекою та не реальною і яка останніми днями буквально «дихає нам в потилицю», не є випадковістю або збігом обставин.

І справа не тільки, в «психічно сумнівних» амбіціях чоловічка «зазнайки». В Біблії сказано:

«Бог наш на небі та на землі, робить що хоче» (Псалом 113:11)

Ми можемо намагатися вгадати чи буде «глобальна» війна та чим і коли все закінчиться? Ми також можемо прораховувати варіанти своїх дій, на випадок якщо все піде не так як нам хотілося б. Можемо обурюватися та шукати винуватих у всьому що діється, але так і не зрозуміти справжню причину.

Звичайно, майже всі українці вважають себе хорошими людьми і християнами. Багато хто «з піною в роті», а часом навіть з «брутальною лайкою» на губах, або й з кулаками, намагається «довести», що у них є своя віра і що їх конфесія є найправильнішою і найстарішою.

Але тоді постає серйозне питання: як є можливо, що в країні де майже всі «християни», процвітають: насильство, блуд та інша аморальність, пияцтво, наркоманія, корупція, руйнуються сім’ї та діти стають сиротами? За роки незалежності, зроблено біля 30 мільйонів абортів, що є жорстоким вбивством невинних та безпомічних дітей їх же батьками.

Дорогі друзі! Якщо ми щирі самі з собою і є в здоровому глузді, то як це все можна погодити з християнством? Адже християнин це не той хто так себе називає, а той хто живе згідно заповідей Христа.

Здається, що не потрібно бути надто розумним, щоб зрозуміти, що наше сучасне християнство вже давно не є християнством, що всі ми, вся наша країна, перебуваємо в жахливих гріхах та беззаконнях.

Тому зосередившись тільки на «фізичній» (видимій) війні, ми залишаємо поза увагою саме головне: а саме те, що зараз ведеться ще більша і важливіша війна за душі людей.

Дуже шкода і боляче, що гинуть люди, і навіть діти, що калічаться тіла і долі багатьох. Тяжко спостерігати неправду і ненависть від тих, кого ще вчора вважали друзями і братами. І ні в якому разі не потрібно це зло виправдовувати. Але ми маємо пам’ятати, що раніше чи пізніше однаково всі ми помремо. В Божому Слові говориться, що кожна людина, мусить колись померти, а потім потрапити на суд Божий. І немає значення, вб’ють нас чи ми просто помремо своєю смертю, насичені днями. Адже після своєї смерті ми постанемо на суд Божий. А тоді через свої гріхи підемо навіки в пекло, якщо не покаємося перед Богом і не повіримо в Ісуса Христа.

Тому війна це не маленька або велика неприємність на життевому шляху, але — Божий грім з неба, що закликає до покаяння грішне людство. А також це ще одна ознака наближення кінця земної цивілізації. Різноманітні шахраї неодноразово призначували дату «кінця світу» з лукавим задумом, щоб таким чином приспати пильність людей та посіяти сумніви в правдивості вчення Біблії. Але Христос попереджав що «ні дня ні години тої, ніхто не знає».

А ще Господь Ісус Христос попереджував про ознаки та знамена кінця земної цивілізації:

«також почуєте про війни, та військові чутки. Не жахайтеся, бо належить тому бути. «…бо повстане народ на народ, і царство на царство… коли побачите що все це збувається, то знайте що вже близько… біля дверей…»

Але є ще більш важлива, і сама головна ознака кінця, про яку також говорив Христос:

«і буде проповідано це Євангеліє всім для свідоцтва… і тоді прийде кінець…»

Отож, перебуваючи в «передвірку» вічності, кожен з нас має вибрати: «в якому стані мене застане «судний день?» і «де я проведу вічність?

В Біблії Бог досить зрозуміло говорить, що всі люди перед Ним грішні і що не має жодного праведного, лише в Синові Божому, Ісусі Христі, кожен має шанс на спасіння.

Якщо ми брехали (говорили неправду), крали (брали будь що не своє, без дозволу), перелюбствували, блудили або здійснювали інші сексуальні гріхи, ненавиділи або робили аборт, заздрили, не прощали, якщо ми не проявляли милосердя до вбогих, або порушили будь яку іншу заповідь Божу, то ми перебуваємо під Божим гнівом.

І якби ми були щирі самі з собою, то погодилися б, що всі ми, і кожний особисто, є грішними та заслуговуємо на Боже покарання. А це означає, що коли ми помремо в такому стані, то змушені будемо провести вічність в муках пекла. І це буде незрівнянно гірше ніж просто бути вбитими.

Христос говорить в Євангелії від Луки 12:4-5:

«..кажу ж вам, друзям Моїм: не бійтеся тих що вбивають тіло, але потім не можуть нічого зробити; але кажу вам, кого боятися; бійтеся того, хто, після вбиття, може вкинути душу в пекло: ой кажу вам, того, бійтеся»

Що ж нам робити?

Покаятися перед Богом в своїх гріхах, та повірити в Ісуса Христа як свого Господа і єдиного Спасителя. Але що значить покаятися? Покаяння це не слова «каюсь» в день «сповіді», а потім вийшовши з церкви продовжити робити ті самі гріхи що й раніше, покаяння — це переміна мислення, та стилю життя.

Покаятись — це усвідомити свою гріховність перед Богом, попросити у Нього пробачення, а тоді почати жити новим життям згідно з Його заповідями.

Що значить повірити?

Це повірити, що все що говорить Бог через Біблію, — правда. Повірити що Ісус Христос є Господь Бог і Спаситель, що Він вмер на хресті за наші гріхи та воскрес для нашого спасіння та виправдання. Він взяв на Себе покарання за всі наші гріхи, щоб ми були виправдані на великому суді Божому. І не тому що ми кращі за якусь іншу людину, а тому що Він уже взяв на Себе покарання за наші гріхи, а ми вільні. Не заслужено, по Його любові та милості до нас. І що саме в Його владі зупинити війну чи будь-яку іншу біду.

Якщо ми щиро розкаємося, хто знає, можливо Бог не тільки зупинить війну, але й рясно благословить нашу країну. Адже Він Сам обіцяв:

«І впокориться народ Мій, що зоветься Моїм Ім’ям, почне молитися та шукати Мого лиця, і відвернеться від лихих вчинків своїх, то Я почую з неба, і прощу гріхи їх, та вилікую цю землю»

Друзі, не зволікайте. Попросіть у Бога пробачення за свої гріхи прямо зараз. Почніть вивчати Його Слово Біблію (почніть з Нового Заповіту). Живіть згідно всьому чому навчає ця чудова книга. Моліться до Бога в Ім’я Господа Ісуса Христа і просіть Його допомогти вам жити новим життям, догоджаючи Йому у всьому.

Постійно відвідуйте служіння християнської церкви, де вам допоможуть краще зрозуміти Біблію та жити згідно неї.

Бажаємо вам Божих благословінь!

Укладено згідно вчення нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа, Його святих апостолів та Біблії