Тайна Титаника

Титаник

У 1898-му році, за 14 років до того як Титанік відправився у перше плавання, Морган Робертсон опублікував написану ним книгу «Марність або корабельна аварія «Титана».

В ній розповідалася історія великого «непотоплюваного» океанського пасажирського лайнера, який, так саме як і «Титанік», у квітні здійснював свій перший рейс з Британії до Нью-Йорку з 2000 людей на борту. Під час того, як він намагався перетнути Атлантику у рекордний термін, цей пароплав теж стикнувся з айсбергом, й потонув. Не тільки назви кораблів дуже схожі, але й більшість людей, які знаходилися на борту, також загинули через звичайний брак рятувальних човнів.

Проте найдивовижніше полягає в тому, що історія Титаніка неймовірно схожа з планом спасіння, який записаний у Біблії. Так саме як величезний пасажирський корабель зіткнувся з айсбергом й потонув, так і наш великий світ з усіма його мешканцями повільно занурюється у холодну прірву смерті.

Великим «айсбергом», який тягне цей світ у крижану могилу, є гріх. Бог дав людям моральний закон – Десять заповідей – для того, щоб вони могли розпізнати небезпеку. Давайте подивимося на деякі з них, щоб дізнатися, тонете Ви чи ні.

  • Чи знаходиться Бог на першому місці у Вашому житті?
  • Чи призивали Ви Боже ім’я даремно?
  • Чи завжди Ви шанували батьків?
  • Чи дивилися Ви на когось із пожадливістю, таким чином здійснюючи перелюб у серці?
  • Чи брехали Ви колись (враховуючи вигадки, перебільшення й відповіді на вищезгадані питання)?
  • Чи крали Ви колись (до речі, списування у школі, проїзд «зайцем» у транспорті й випадки, коли Ви йшли з роботи раніше, – це теж крадійство) або мали бажання отримати те, що належить іншим?

Якщо Ви чесні самі перед собою, то Ви визнаєте, що порушили Божий закон та йдете на дно. Якщо Ви залишитесь на «кораблі», то загинете в Судний День, коли усі Ваші гріхи виявляться як свідоцтво.

З вірою прийміть те, що Господь зробив для Вас на Хресті та з покірливим серцем дайте Йому можливість керувати Вашим життям.

Так саме як і в ситуації з пасажирами Титаніка, лише ті, хто вірили в небезпеку, яка їм загрожує, схопилися за рятувальні човни, так саме лише ті, хто вірять, що вони знаходяться в смертельній небезпеці, схопляться за рятувальний човен Спасителя, Ісуса Христа.

Не зволікайте, бо може бути запізно! Згідно з розповіддями очевидців деякі рятувальні човни, які відпливли від Титаніка першими, були наполовину порожні. Це сталося лише через те, що багато пасажирів на борту відмовлялися вірити в те, що «непотоплюваний» Титанік тонув. Вони загинули, тому що їхня впевненність була помилковою. Не будьте подібні їм. Покайтеся, повірте в Євангелію та оберіть життя! Зробіть це сьогодні, бо завтра Вам не гарантоване!

Почніть читати Новий Заповіт із слухняним серцем, і Бог ніколи не підведе Вас.