Хороший ли вы человек? Тест

Добро и зло

ДАЙТЕ відповідь на ці запитання, прочитайте цю листівку і ви дізнаєтеся хто ви є насправді.

Чи вважаєте ви себе хорошою людиною? Чи вважаєте ви себе поганою людиною? Чому ви так думаєте?

Мало хто вважає себе поганою людиною. Більшість вважають себе хорошими, або просто непоганими. Особливо порівняно з…

При бажанні завжди знайдеться з ким себе порівняти, щоб вважати себе кращим, ніж він або вона. Навіть якщо ви п’яниця, то завжди є хтось, хто п’є більше. Якщо ви аморальний блудник або перелюбник, то ви можете знайти того хто більш аморальний та розбещений. Якщо ви обманюєте людей або крадете будь що, то завжди можна сказати що хтось краде більше. Якщо ви вбивця, або зробили аборт, то можна заспокоїти свою совість тим що Гітлер вбив більше людей. Отож, порівняно з деякими, ми просто ангели. АЛЕ!!!

Зачекайте!!! Якби на суді злочинців судили порівнюючи їх злочини з ще більшими злочинами інших людей, то всі злочинці були б відпущені на волю. Але злочинців судять, не порівнюючи їх з іншими злочинцями, а порівнюючи їх вчинки зі статтями закону. Так і Бог буде судити нас не в порівнянні з іншими більш поганими людьми, а порівнюючи наші дії зі Своїми заповідями.

ОСЬ ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ БОЖИХ, ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ:

  1. Хай не буде в тебе інших богів окрім Мене!
  2. Не роби собі ідола (кумира), і ніякого зображення, і не вклоняйся і не служи їм.
  3. Не призивай Імені Господа, Бога твого, марно.
  4. Пам’ятай день суботній, щоб святити його!
  5. Шануй батька та матір, щоб довгі були твої дні на землі!
  6. Не вбивай!
  7. Не чини перелюбу!
  8. Не кради!
  9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього (не бреши)!
  10. Не бажай нічого що є у ближнього твого (не заздри).

Отож згідно з Божими заповідями, якщо ви будь коли сказали неправду, – то ви брехун; якщо ви будь коли взяли те що вам не належало, – то ви злодій; якщо ви мали дошлюбні, або позашлюбні статеві відносини, – то ви блудник або перелюбник; якщо ви вбили когось, або зробили аборт, чи просто ненавиділи іншу людину, – то ви вбивця. Так само за іншими заповідями.

Якщо ви порушили всі, чи навіть одну з цих заповідей, або наприклад, вказані чотири, то ви зовсім не хороша людина. Ви – брехун, злодій, блудник, вбивця і т.п. Якщо ви порушили хоча б одну з цих заповідей, то ви вже порушник Божого Закону і в день Божого Суду будете визнані винуватими, і приреченими до покарання.

Чи це справедливо?

Уявіть собі, що хтось жорстоко згвалтував та вбив вашу матір, сестру або жінку чи наречену. Чи повинен Бог покарати таку людину? Звичайно! Але також справедливий Бог повинен покарати і будь якого іншого грішника, тобто: перелюбника, п’яницю, блудника, збоченця, злодія, брехуна і т.п. А значить і вас, дорогий друже. А згідно з законом Божим, покарання за будь який гріх – є вічна смерть в муках пекла. Отож кожного грішника, а також і вас, чекає пекло.

Що ж робити?

«Я більше не буду» це не допоможе. Ви вже порушили заповіді. «Я більше не буду» не анулює ваш гріх. Почнете робити добро? Ви також робите багато хорошого? Чи виправдовує це вас за ваші гріхи? Якщо злочинець зробить якісь добрі вчинки? Чи це анулює його злочин? Звичайно ні.

«…вчинками закону не виправдається перед Ним жодне тіло…(жодна людина)» (Рим.3:20)

Всякий гріх або порушення закону Божого обов’язково має бути покараним. І в кожної людини є лише одна можливість уникнути покарання – це прийняти те, що пропонує нам Бог через Ісуса Христа. Це те що Ісус Христос зробив для нас Своєю смертю та воскресінням. І не тому що ми хороші або кращі за когось іншого, а тому що Господь вирішив нас помилувати, і вже взяв на Себе відповідальність та покарання за наші гріхи та злочини проти Божого Закону. Тільки таким чином ми можемо бути виправданими на Суді Божому.

Але це виправдання стає доступним лише для тих, які щиро розкаялися перед Богом в своїх гріхах та вірою прийняли Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя, і тепер намагаються жити згідно з Його Заповітом який записаний в книзі «Євангеліє» або «Новий заповіт». Таких людей Бог зараховує як Своїх дітей.

«А всім, які прийняли Його, дав їм владу дітьми Божими стати, що вірують в Ім’я Його» (Івана 1:12)

Отож, дорогий друже, поспіши поки ще двері Божого Царства для тебе відкриті, адже вони можуть закритися в будь-яку мить. Якщо твоє земне життя раптом закінчиться, і ти не встигнеш покаятись, то тобі прийдеться провести ВІЧНІСТЬ в пеклі. Чи є щось серйозніше в цьому житті щоб так ризикувати? Не гайся, зроби свій вибір!